אודות

מי אני

זיוה לנגבאום, אמנית באיפור עם וותק של יותר מ-30 שנה.

Ziva Langbaum

זיוה התחילה את דרכה המקצועית כמעצבת אופנה בפריז, שהתה שם מספר שנים, חזרה לסיים את שירותה הצבאי ועברה לניו יורק שם התחילה לעסוק בתחום האיפור, לאחר מכן כדי לבנות תיק עבודות מפואר מצאה את דרכה למילאנו לבירת האופנה הבינלאומית שם גילתה את אהבתה האמיתית, איפור.

במילאנו איפרה דוגמניות לעיתוני אופנה המפורסמים ביותר באיטליה ובעולם: Vogue, Bazzar, Elle.
לאחר שבנתה תיק עבודות מרשים, חזרה לניו יורק, שם איפרה את כל סוגי האיפור הקיימים: איפור אפקטים מיוחדים, איפור לסרטים וטלוויזיה,  איפרה את צוות השחקנים בסט הצילומים של הסדרה המיתולוגית "צעירי חסרי מנוח", איפור דוגמנות, וכלות.

זיוה הייתה חלק מסצינת הדוגמנות והאופנה בניו יורק, איפרה דוגמניות-על עבור הפקות ברמה עולמית. בין לקוחותיה ניתן למנות את לוריאל, בלומינגדייל, מייסיס, אליזבט ארדן ורבים נוספים.
לאחר מספר שנים בהם עסקה בתחום האיפור בניו יורק, הגעגועים הכריעו והיא החליטה לחזור לישראל.

TbW3ATg1Qe
bNAVzWp5Qm_edited

כמובילה בתחום האיפור המקצועי, זיוה הייתה אחת מאבני היסוד של התפתחות התחום בישראל:
עסקה באיפור דוגמניות בהפקות אופנה עבור עיתוני האופנה "את", "עולם האישה" ו"לאישה" ולימדה ב – IL MAKIAGE.
כאשר תחום האיפור הקבוע הגיע לישראל לפני, הרגישה שביכולתה לתרום רבות מהידע והמקצועיות שרכשה במהלך שנים בתחום האיפור.
לאחר שזיוה רכשה את הידע המקצועי באיפור קבוע, פתחה סטודיו לאיפור ואיפור קבוע במספרה של מישל מרסייה.
העבודה של זיוה ייחודית ויוצאת דופן, הרקע שלה כמאפרת ברמה עולמית, אמנית בעלת ניסיון עשיר מאוד שהקנה לה את היכולת לזהות את תווי הפנים של האישה שמגיעה אליה, והתאמת הגבות המושלמות עבורה. זיוה עוסקת באיפור קבוע מעל 20 שנה, זיוה יכולה להצעיר אתכן ב-10 שנים באמצעות יצירת קוו נכון של גבות, תוחם עיניים ואף לשפר את מבנה השפתיים. המראה הוא טבעי לחלוטין אך את תרגישי טוב יותר ומושלמת יותר.

זיוה מעצבת גבות בשעווה ופינצטה וכן באיפור קבוע, עוסקת בשיקום גבות הרוסות ממריטה כושלת ומשפרת את צורתן של גבות נפולות או גבות עם קרחות.

0NmujxKmMk-removebg-preview

באמצעות הניסיון הרב שרכשה, זיוה מתאימה את צורת הגבות לצורת העיניים ותווי הפנים של כל אישה.
כאשר התוצאה המתקבלת עבור כל אישה היא הבעת פנים פוזיטיבית, מאירת פנים ומצעירה.
את תראי רעננה וצעירה יותר ותקצרי מחמאות בלי שהסובבים אותך יוכלו לדעת מה בדיוק עשית, מכיוון שהמראה המתקבל הוא טבעי כל כך ומייצר הרמוניה בפנייך.
תחום נוסף בו זיוה עוסקת הינו איפור לאירועים.
זיוה מעבירה שעורי איפור אישיים במהלכם היא מגלה לך את כל רזי האיפור והכל תוך כדי התנסות ובהתאמה אישית לכל אחת. בנוסף, מעבירה הדרכות איפור ואסתטיקה לקבוצות ולחברות.

כאשר תגיעי לשיחת יעוץ, זיוה תעצב את הגבות שלך בהתאם לתווי פנייך תוך הדגמה במקום: זיוה תצטלם את פנייך לפני ההדמיה, לאחר מכן תבצע ציור זמני של גבות חדשות בעזרת צללית בגוון המתאים לפנייך ולבסוף, תצטלם את פנייך עם ההדגמה, במטרה ליצור מראה פנים המשדר
חיוביות ומוארות.

חשוב לה להבטיח רמת ביצוע גבוהה ביותר ושביעות רצון לקוחותיה חשובה לה יותר מכל.
לכן אצל זיוה תקבלי אחריות על עבודתה למשך 12 חודשים מלאים.
אז, אם האסתטיקה חשובה לך ואת רוצה לצאת מתוקתקת בתחילת היום לעיסוקיך אך התעייפת מלאפר את עצמך בכל בוקר, אם את מוצאת את עצמך באמצע היום עם איפור שנמרח ושחור מתחת לעיניים, אם קו האיילינר יוצא עקום או את לא מצליחה להתאים את האיפור למשקפיים,
זיוה כאן בשבילכן עם הרבה אהבה.

כאשר תגיעי לשיחת יעוץ, זיוה תעצב את הגבות שלך בהתאם לתווי פנייך תוך הדגמה במקום: זיוה תצטלם את פנייך לפני ההדמיה, לאחר מכן תבצע ציור זמני של גבות חדשות בעזרת צללית בגוון המתאים לפנייך ולבסוף, תצטלם את פנייך עם ההדגמה, במטרה ליצור מראה פנים המשדר חיוביות ומוארות.

חשוב לה להבטיח רמת ביצוע גבוהה ביותר ושביעות רצון לקוחותיה חשובה לה יותר מכל. לכן אצל זיוה תקבלי אחריות על עבודתה למשך 12 חודשים מלאים.
אז, אם האסתטיקה חשובה לך ואת רוצה לצאת מתוקתקת בתחילת היום לעיסוקיך אך התעייפת מלאפר את עצמך בכל בוקר, אם את מוצאת את עצמך באמצע היום עם איפור שנמרח ושחור מתחת לעיניים, אם קו האיילינר יוצא עקום או את לא מצליחה להתאים את האיפור למשקפיים, זיוה כאן בשבילכן עם הרבה אהבה.

ליצירת קשר